Navn *
Epost adresse *
Hjemmeside
Hilsen *
* Obligatorisk

Antispam
For å få sendt hilsenen må du skrive inn bokstav- og tallkombinasjonen i feltet under.
(89)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

(71) Aud Url  Email
Sat, 13 Dec 2008 18:18:42 +0000

Gratulerer så mye med B-godkjenningen Kai Erik
(72) Emi-Pemi Url  Email
Mon, 27 Oct 2008 13:34:14 +0000

Dette var jammen en fin blogg! Bra struktur og godt innhold!!

Mvh

Oss i Aza-what!

(73) tommy johnsen Url  Email
Mon, 22 Sep 2008 09:00:39 +0000

Hei Kristin og GRATULERER!!!!

Det var moro å se at dere er blitt godkjente.

Kjempefin side dere har også.

Lykke til på aksjoner og hils gubben.

Hilsen tommy.

(74) Heidi, Fanta og Vani Url  Email
Mon, 08 Sep 2008 10:44:55 +0000

Hei og hopp!!

Gratulerer så mye med A-godkjenning:-) Endelig i mål, det er en deilig følelse. Har hørt rykter(Willy og Thyra) om hvor dyktige dere er!!! Lykke til videre og kanskje vi sees på HK neste år!
(75) Anne-Mette Url  Email
Sat, 06 Sep 2008 14:15:27 +0000

Gratulerer så mye med godkjenningen!! Dere er kjempeflinke. Vet du om han fra Sauda var med og eventuelt hvordan det gikk med han?
(76) Krissi Url  Email
Tue, 02 Sep 2008 10:32:09 +0000

Gratulerer så masse til Kai-Erik og Umi for bestått B-spor! Dette går veien!!
(77) Anne-Mette Url  Email
Fri, 04 Jul 2008 11:01:15 +0000

Gratulerer så mye med bestått ukas arbeid, det var vel fortjent :-)
(78) Anne-Mette Url  Email
Sat, 31 May 2008 16:00:09 +0000

Gratulerer så mye med bestått A-spor i dag! Lykke til på hovedkurs og eventuelt orienteringen i morgen om du skal være med på den :-)

Anne-Mette og Kajsa

(79) Hans Hodne Url  Email
Mon, 26 May 2008 15:21:07 +0000

Gratulerer så mye med bestått appell i helga. Artig å høre.

Mvh Hans og broder Ricky
(80) Ghita Url  Email
Sun, 25 May 2008 20:13:03 +0000

Gratulerer med bestått på apellen i dag Kai-Erik og Umi. Kjempekjekt at det gikk så bra i dag :-)